Wolfteam Av Mevsimi indir

Wolfteam Av Mevisimi oyun severleri bilgisaar başına kilitlemeyi amaç edinmiş bir oyun serisi. Kurtlar ve daha fazlası sadece Av Mevisi oyununun içinde yer alıyor. Siz de bu eşsiz oyunun içinde yer almak istiyorsan, bu seriyi takip etmeli ve oyunu indirmelisin. Oyunumuz ile ilgili detaylı bir anlatım yaparak bilgilendirme yapalım.Av Mevsimi oyunu aslında Wolfteam oyununun bir diğer adı. Oyun Wolfteam olarak ün yapsada, Av Mevsimi bir diğer adı.

Oyunumuzda yine kurtlar yada onları yok etmeye çalışan asker takımıyla beraber oyunumuzu yönetmeye çalışıyoruz.

Bilim adamları tarafından bulunan Epoxyn ilacınının, Dünya sakinlerine huzur getireceğine inanılırken, tam tersi bir şekilde karabulut gibi inmesinin ardından tüm insanoğlu bir yaşam savaiına girdi. Askeri güçlerin bu ilacı bir fetih projesi algılaması ise, kötü giden herşeyi daha da kötü hale getirdi. Artık herkes senin kurtlar takımına karşı mücadeleni izliyor. Yada sen tüm Dünya’yı büyük bir tehlikeden kurtarmak yerine kurtlar takımınada katılabilir ve insanları birer birer yok edebilirsin. Tercih senin..!

İnsanlar bir bekleyiş içerisinde, sen ve senin gibileri bekliyorlar. Bunu asla unutma.

Wolfteam indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>